KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 7451500
nr 745 1500
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Sven Ljungberg (1913-2010), 299/360, signerad, motivets mått: 26x39
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 mars 2012
kl 19:30:53
5/3 15:27:42
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg